Proces uzdravování

V dnešní uspěchané době mnoho lidí přejímá pouze informace a doporučení, jež jsou jim překládány a nedají si bohužel práci s tím, aby věcem skutečně porozuměli. Je smutné, že to takto funguje i v případech, kdy jsou rady v praxi neúčinné. Jednou z nejvýznamnějších oblastí, ve které téměř většina obyvatelstva pravidelně podléhá mnoha účelovým dezinformacím nebo výmyslům, je především sféra zdraví.

Mnoho z nás touží po jednoduchosti, přemýšlí nad tím, jak se zbavit vlastní zodpovědnosti, což často vede k nekritickému myšlení a lenosti a vše směřuje k využívání všemocných a kouzelných tabletek, které nám mají zajistit vytoužená zdravá těla.

Na druhou stranu asi všichni podvědomě tušíme, že jestliže si mnoho let ničíme například záda, na kterých není ani sval, neexistuje žádná zázračná mastička nebo krém, který nám je do pár dní vybuduje. Možná tak otupí naši bolest, to ano, ale pravděpodobně se budeme muset smířit s naším stavem, a pokud budeme chtít něco opravdu změnit, budeme muset začít cvičit. Podstatou je získat znalosti a porozumět stavbám a funkcím lidského těla.

V tomto období jsou velmi časté různé virózy a infekce, kterým snáze podléháme právě kvůli naší narušené obranyschopnosti. Když se střetneme kupříkladu se zánětem průdušek, chřipkou či angínou, je velmi pravděpodobné, že použijeme různá analgetika na bolavá místa, spreje, otupíme naši bolest bez porozumění. Často se pak divíme, že se nemoci nemůžeme zbavit a opakovaně se nám vrací. Neměli bychom totiž řešit aktuální onemocnění, ale právě jeho příčiny – zejména oslabený imunitní systém. Hlavní roli při restartu obranných procesů hrají enzymy a biologické katalyzátory. Těch má každý z nás v těle několik tisíc druhů, přičemž mají svou specifickou funkci. Obzvláště důležitý je například trypsin – živočišný enzym, který má v těle protizánětlivý účinek a zlepšuje tak proces hojení.

Pokud se chceme zaměřit na příčiny, je potřeba účinně využívat přirozených obranných reakcí našeho organismu. Dejme tomu, že máme teplotu – ta sama o sobě není projevem nemoci, ale reakcí na ni!

Jestliže chce tedy obnovit imunitní systém, musíme si uvědomit, že zcela zásadní je správná funkce lymfatického systému (detoxikace, pohyb, lymfomasáž) s dostatkem spánku a vyváženou stravou. Taktéž bychom se měli vyhnout stresu. Můžeme také zahájit enzymatickou terapii, která pomáhá dodat enzymy potřebné pro imunitní systém. Například enzymatický lék – Wobenzym obsahuje účinné enzymy, které jsou podpořeny vědeckým výzkumem a klinickými studiemi s léčebnou praxí po dobu 40 let.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chci koupit reklamu pod tímto článkem za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Zaujalo Tě to? Sdílej s přáteli facebooktwittergoogle_plus