___________________________
Moderní domácí sauny na míru jsou skvělým místem pro relaxaci po náročném cvičení.

Sportovní hodinky Apple Watch 4 vás poženou k lepším výkonům!

Chodit do posilovny, nebo cvičit doma?

Přemýšlíte, že konečně začnete cvičit, ale nevíte jak na to? Bude pro vás lepší domácí cvičení, nebo pravidelné návštěvy posilovny? Podívejte se na výhody cvičení v posilovně a možnosti domácího posilování.

Jak cvičit doma?

Ideální pro naprosté začátečníky, kteří se stydí jít do posilovny, je hopsání a lehké posilování v domácích podmínkách. Hlavním odrazovým můstkem se vám stanou videa na Youtube nebo cvičební programy od známých trenérů. Pravdou ovšem je, že poměrně brzo se dostanete do mrtvého bodu. Další zlepšení bude právě otázkou přidání zátěže a zvýšení intenzity, což může být v domácích podmínkách poměrně komplikované. Dobrou zprávou ovšem je, že je možné zvolit koncept střídání domácích tréninků s návštěvou fitness centra.

Výhody cvičení v posilovně

Při návštěvě posilovny budete najednou motivováni makat ještě o něco více. Závaží a posilovací stroje vám pomohou efektivně využít vybranou svalovou partii. Důležitá je však správná technika, takže se na první návštěvě nebojte poradit s trenérem. Jakmile budete dodržovat určitou pravidelnost, správné provedení cviků a vhodnou intenzitu tréninku, uvidíte výsledky rychleji v porovnání s domácím poskakováním.

Pro komfortní cvičení v posilovně se všemi výhodami je ale nutné zvolit tu správnou. Vyberte si takové místo, kde se budete cítit příjemně. Fitness centrum by mělo mít kardiozónu a samozřejmě část se závažím a posilovacími stroji.

Kam si jít zacvičit v Praze?

Na komfortní cvičení je jako dělaná posilovna Praha. Nabízí hodně prostoru, takže tady jen tak nebude narváno. Fitness Praha disponuje posilovnou vybavenou nejnovějšími stroji. Nechybí ani lifterna a pro rozehřátí vybavená kardiozóna. Zábavu si užijete na skupinových lekcích. V případě potřeby je zde diagnostika a prostor pro pořádnou relaxaci. Před fitness centrum pohodlně zajedete autem a parkování je po dobu cvičení zdarma. V rámci předplatného si volíte mezi časovou a kreditovou pernamentkou podle toho, jak často chcete zlepšovat své fyzické výkony.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chci koupit reklamu pod tímto článkem za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Zaujalo Tě to? Sdílej s přáteli facebooktwittergoogle_plus

Jak zrychlit metabolismus?

Jak zrychlit metabolismus?

Říjen 25, 2015