Protože každý chce slyšet reálný příběh…

Většina lidí už zná podstatnou část všech informací, které zde uvádím v článcích. Vědí, že  by se měli hýbat a vědí i to, co by ideálně měli jíst. Ale to hlavní, co značnou část lidí a i mě žene dopředu jsou příběhy.

Příběhy o tom, proč daný stravovací směr funguje. Úspěchy i pády na cestě za zdravých a dokonale fungujícím tělem. Vyprávění o poznávání toho, co vyhovuje nám. Kdy si připravovat jídlo, jak ho připravovat. Jak často chodit cvičit. Hlavně ale taky, jak se z toho všeho nezbláznit, jak se nezastavit uprostřed cesty a jak se na to všechno jednoduše nevykašlat. Příběhy o tom, že pokud někdo něco chce, může toho dosáhnout. Neuvěřitelné proměny, u kterých zůstává rozum stát a srdce jásá nad zhmotněním té neskutečné píle, odhodlání a vůle.

A protože Real Fitness se snaží ukázat to, že být fit je reálné pro každého, je čas začít si ukazovat drobné reálné příběhy ze života. Problémy, ale i vychytávky a všechno další, co může někomu pomoci.

A taky je to kvůli tomu, jak hrozně mě baví číst příběh ostatních. Vidět, že to všechno je reálné a jak úžasných věcí je možné dokázat.

Ale na druhou stranu…

Nečekejte velký a dojemný příběh. Nečekejte dechberoucí „before-after“ ani fotky ze závodních prken nebo silových soutěží. Žádné fotky ve spodním prádle. Ale jenom ukázka toho, jak reálný může být zdravý životní styl a jak je možné žít zdravě bez toho, abyste se museli něčeho vzdávat.

Svoji rovnováhu jsem již našla a chci se o to všechno podělit.

Tak nezapomeňte sledovat rubriku Blog.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chci koupit reklamu pod tímto článkem za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Zaujalo Tě to? Sdílej s přáteli facebooktwittergoogle_plus