___________________________
Moderní domácí sauny na míru jsou skvělým místem pro relaxaci po náročném cvičení.

Sportovní hodinky Apple Watch 4 vás poženou k lepším výkonům!

Jak odlehčit jídelníček? Zkuste fitness recepty

Odlehčený jídelníček pro hubnutí a zachování pestrosti stravy není tak jednoduchý, jak se může na první pohled zdát. Pokud vás nudí stále ty stejné kombinace a chcete do své kuchyně přinést nový zdravý vítr, zkuste nové fitness recepty. Nechybí zcela originální nápady i zdravější úpravy oblíbených klasických jídel.

Vyvážený jídelníček je důležitou součástí úspěchu při hubnutí

Každý, kdo se někdy pokoušel zhubnout, se jistě setkal s tvrzením, že správná strava je 70 % úspěchu a zbytek tvoří pohyb. Je na tom obrovský kus pravdy a tuk můžete zhubnout i bez cíleného pohybu pouze úpravou stravy. Během redukčních režimů však dochází k chybám spojeným s nedostatečným příjmem kalorií a hlavně důležitých živin. Cílem tedy není pouze zmenšit množství jídla, které jíme, ale volit zdravější a kaloricky méně náročné varianty.

Fitness recepty jsou plné chutí a pestrých variant

Právě fitness recepty jsou skvělou příležitostí, jak začít objevovat svět zdravější kuchyně s cílem zhubnout nebo tvarovat postavu. Zařazením zdravých a nutričně bohatých jídel navíc získáte více energie a napomůžete i svému zdravotnímu stavu. Na stránce s fitness recepty můžete vyhledávat podle typu pokrmu, typu bílkoviny nebo nutričních vlastností. U každého receptu jsou navíc uvedeny nutriční hodnoty pro jednu porci.

Zkoušejte experimentovat v kuchyni a hlavně si to celé užívejte

Zdravý životní styl by měl být v první řadě udržitelný, což znamená, že vás musí bavit. Nesnažte se do sebe nutit to, co vám opravdu nechutná, jenom kvůli tomu, že jde o zdravou potravinu. Raději si najděte alternativu a tu si dobře dochuťte. Jakmile vám přestanou stačit již napsané fitness recepty, pusťte se do vlastních kreací. Časem dostanete poměry surovin do oka a přijdete na to, co vám chutná. Pokud jste navíc ve fázi, kdy si zapisujete kalorický příjem, jde také jenom o cvik, protože za chvíli dostanete velikost porcí do oka, zvládnete bez problému odhadovat.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Chci koupit reklamu pod tímto článkem za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Zaujalo Tě to? Sdílej s přáteli facebooktwittergoogle_plus