___________________________
Moderní domácí sauny na míru jsou skvělým místem pro relaxaci po náročném cvičení.

Sportovní hodinky Apple Watch 4 vás poženou k lepším výkonům!

Jak rozumně začít s dietou a vydržet?

Co všechno obnáší diety a snahy zbavit se přebytečných tukových zásob? V zásadě je potřeba zaměřit se hlavně na dvě oblasti života. Stravování a pohyb. Jak se pustit do redukčního režimu a hned se z toho nezbláznit?

Změřte si výchozí stav

Pouštíte se na cestu, která má mnoho milníku a skutečnou cílovou rovinku kdesi v nedohlednu. Budete potřebovat záchytné body pro potvrzení, že jdete správným směrem. Zjistěte svou výšku a váhu. V dalším kroku přichází na řadu kalkulačka na výpočet BMI. Možná se dozvíte, že jsou vaše hodnoty naprosto normální a žádnou nadváhu nemáte, ale když se necítíte ve vlastním těle dobře, tabulky stejně nic neznamenají.

Fitness jídelníček pro každodenní život

Nikdo neříká, že pro hubnutí musíte jíst pouze salát s vaječnými bílky. Fitness jídelníček dokáže být pestrý a překvapovat novými chutěmi a kombinacemi. Objevujte, co vám chutná a postupně si vybudujte lásku k novému životnímu stylu.

Začínejte postupně a časem se můžete dostat do bodu, kdy pro vás bude vhodná ketogenní dieta. Jedná se o způsob stravování, kdy jsou upřednostňovány bílkoviny a tuky na úkor sacharidů. Ty by však pro normálně fungujícího člověka neměly úplně vymizet z jídelníčku. Jemným experimentováním za čas určitě poznáte, jaký styl stravování vám více vyhovuje.

A jak na hubnutí problémových partií?

Každý kdo se kdy snažil o hubnutí problémových partií časem zjistil, že výsledek se dostaví hlavně v ten okamžik, kdy snížíte celkové procento tělesného tuku. Na druhou stranu se dají určité tělesné partie tvarovat a je možné upravit celkový vzhled postavy díky vlivem správného cvičení vybraných svalových skupin.

Když stále nejsme spokojení

Jak bylo zmíněno na začátku hubnutí je dlouhá cesta, kde je konec v nedohlednu a pro řadu lidí ani neexistuje. Je to neustálá práce na sobě samém. Ať už v rovině fyzické, tak i té psychické. Když se v tom však najdete, pochopíte, že nejde o co nejnižší procento tělesného tuku, ale cílem je vytvořit funkční a zdravé tělo, které vám dovolí téměř cokoliv.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chci koupit reklamu pod tímto článkem za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Zaujalo Tě to? Sdílej s přáteli facebooktwittergoogle_plus