___________________________
Moderní domácí sauny na míru jsou skvělým místem pro relaxaci po náročném cvičení.

Sportovní hodinky Apple Watch 4 vás poženou k lepším výkonům!

Jak se postarat o účinné odstranění celulitidy?

Toužíte po krásných, dokonale hladkých nohou a pevném zadečku jako z reklamy? Vaše plány vám však přes veškerou snahu kazí strašák jménem celulitida. Jen málo žen má to štěstí a nikdy se s ní nepotkalo. Pojďme se podívat na to, jak s ní konečně účinně zabojovat.

Co to celulitida je a jak vzniká?

Diagnostiku byste s velkou pravděpodobností zvládla provést i sama. Na kůži se objevují charakteristické hrbolky, což je vlastně podkožní tuk. Za takovýmto projevem stojí především špatná funkce lymfatického systému a nedostatečný metabolismus tuků. A je to i příčina toho, že celulitidou muži trpí jen velmi výjimečně. Tukových buněk mají méně a do vínku dostali i jinak uspořádaná vazivová vlákna. Vy současně disponujete větším množstvím tukových buněk právě v inkriminovaných partiích stehen a hýždí.

Mimo vrozených dispozic navíc ženám nikterak nepomáhají hormony. Mnohdy si škodíte dokonce i vy sama, nezdravým životním stylem nebo třeba i zálibou v příliš těsném oblečení, které může zhoršit průtok lymfy. Mnohem markantnějšími se její projevy mohou stát i s postupujícím věkem, jak tkáň přichází o svou pružnost, ovšem nedá se říct, že věk vás „ochrání“, poprvé se může objevit již v pubertě, což souvisí právě s působením ženských pohlavních hormonů.

Nicméně je velmi rozšířený mýtus, že pokud ručička na váze ukazuje hodnoty v normě, celulitida si na vás nepřijde. Můžete jí trpět rozhodně i tehdy, pokud nemáte nadváhu. Navíc nemusí jít výlučně jen o záležitost estetickou. V pozdějších fázích dochází také k tlaku na cévní systém a projevy jsou bolestivé.

Jak se postarat o účinné odstranění celulitidy?

Účinnou podporou je rozhodně vyvážený jídelníček a přiměřená fyzická aktivita. Zaručeným slibům zázračných krémů, gelů nebo jiných přípravků se stoprocentním účinkem není radno příliš věřit.

Skutečně efektivní léčba tkví především v laserovém ošetření podpořeném navíc lymfatickou masáží, která napomůže drenážní funkci lymfatického systému. Doma si s ní zpravidla účinně neporadíte. Léčba celulitidy je totiž záležitostí komplexní a dlouhodobou, která by měla být individuálně připravena profesionály na míru každé pacientce.

Které léčebné postupy vám může nabídnout klinika estetické medicíny Altos?

Především ošetření unikátní platformou TriActive+, která v sobě spojuje účinky obou postupů, to znamená laseru a lymfodrenáže a je proto daleko efektivnější. Dochází vlivem prohřátí ke stimulaci kolagenu a zároveň odplavování produktů metabolismu, to znamená škodlivých a nepotřebných látek. A navíc je ošetření pro pacienta velmi příjemné.

Zároveň jsme schopni vám poskytnout komplexní spektrum služeb a můžete pro zlepšení celkového efektu absolvovat i lymfatickou masáž. K dispozici je vám současně i nutriční terapeut, který poradí s úpravou životosprávy, navrhne vám nový jídelníček a připraví pohybové aktivity na míru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chci koupit reklamu pod tímto článkem za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Zaujalo Tě to? Sdílej s přáteli facebooktwittergoogle_plus

Jak zvýšit kondici?

Jak zvýšit kondici?

Listopad 30, 2016
Zdravé marokánky

Zdravé marokánky

Prosinec 19, 2016