___________________________
Moderní domácí sauny na míru jsou skvělým místem pro relaxaci po náročném cvičení.

Sportovní hodinky Apple Watch 4 vás poženou k lepším výkonům!

Jaké fitness oblečení si pořídit a podle čeho vybírat?

V podstatě si doma můžete cvičit v obyčejných teplácích. Je ale pravda, že pokud máme vhodné oblečení, ve kterém se cítíme dobře, je cvičení mnohem zábavnější a dalo by se říci i efektivnější. Podívejte se na základní nákupní seznam a podrobnější rozebrání několika důležitých částí oblečení.

Nákupní seznam

  • Boty
  • Trička
  • Legíny
  • Navíc – ponožky, mikina

Boty na sport jsou nejdůležitější součástí výbavy

Největší pozornost věnujte výběru obuvi. Ta slouží ke zpevnění nohy, tlumí dopady a pomáhá tak snížit zatížení kloubů a celého pohybového aparátu. Boty na sport by měly odpovídat vaší běžné velikosti. Během cvičení by neměly být příliš volné a rozhodně nesmí tlačit. Tloušťku podrážky vybíráme podle toho, na jaké trénink se budeme zaměřovat. Pro kardio tréninky, jako je běh nebo různé skákání, se hodí boty s vyztuženou tlustší podrážkou. Na dřepy a mrtvé tahy je lepší pořídit si boty s plochou podrážkou pro lepší dráhu pohybu.

Dámská trička z chytrých materiálů

Při výběru dámských triček sledujte nejen tvar střihu a barvu, ale především to, za jakého jsou materiálu. Pro zimní sportování se hodí dámská tričkas termo schopností, která pomáhají uchovat teplo, ale zároveň v dostatečné míře odvádí pot. V létě jsou zase lepší lehká a prodyšná trička, která slouží hlavně ke správnému odvodu potu a udržení těla v optimální teplotě, která by neměla být příliš vysoká.

Pružné legíny

Cvičení v legínách je lepší, než v teplácích. Ze začátku se v nich sice můžete cítit zvláštně a myslet si, že je všechno vidět, ale pokud vyberete správně, nebude tomu tak. Těsné kalhoty, které přesně sedí na vašem těle, umožňují lepší pohyb. Uvidíte, že jakmile překonáte počáteční rozpaky, už nebudete chtít cvičit v ničem jiném. Navíc je možné problematické partie skrýt delším tričkem. Sportovní legíny se navíc vyrábí v prodyšných materiálech, které jsou uzpůsobené pro regulaci pocení a odvod tělesné vlhkosti.  Opět vybírejte takovou velikost, která vám bude příjemně sedět a nebude na vás příliš upnutá.

Jaké kousky oblečení musíte na cvičení mít a bez čeho se určitě neobejdete?


Jak bude reklama vypadat?
-
Chci koupit reklamu pod tímto článkem za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Zaujalo Tě to? Sdílej s přáteli facebooktwittergoogle_plus