Když nejnižší číslo na váze není všechno

Máte cíl zhubnout na určité magické číslo a bez toho se nebudete cítit vůbec dobře? Co když to ale o tom vůbec není? Proč se motáme v kruzích mezi váhou a oblečením a stále nevíme, na čem záleží víc?

Nejdůležitější je náš pocit.

Síla. Sebevědomí. Energie. 

Budete tohle všechno mít, když vám polezou žebra a vyčnívat kyčle?

Už skoro neřeším stravu. Každý den čokoláda, nebo něco, co bych si dřív dala jen výjimečně. Cvičení taky skoro nedávám. A váha? Nejnižší za poslední roky. Kolem 50.5 kg. Jenže…

Nemám tolik energie, snad i síla šla trochu dolů a pevnost a vyrýsovanost byla dřív taky lepší.

A to jsem si myslela, jak to bude super. Svým způsobem pořád jo, ale rozhodně to není ten nejdůležitější cíl. Není to ta jediná cesta, ten #fitnessgoal. Protože k čemu mi nízké číslo na váze bude ve chvíli, kdy nezvednu na dřep tolik, co předtím? Kdy od země zase neodlepím činku na mrtvý tah skoro s mojí váhou? Asi k ničemu. A navíc na první pohled to taky vidět není. Už to bylo lepší, i přesto, že si váha myslela opak. 

A co z toho plyne?

Kašlete na váhu. Vážně, doopravdy. Když vaším cílem není váhovka na soutěž, jde jenom o váš pocit. A ten lepší nebude, když budete rozkydnutí, ale váha ukáže nízké číslo. A jestli říkáte že jo, tak kecáte.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Chci koupit reklamu pod tímto článkem za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Zaujalo Tě to? Sdílej s přáteli facebooktwittergoogle_plus

no-image

Nejlepší forma vůbec

Srpen 9, 2016