Kolečkové inline brusle – intenzivní trénink i zábava

| | ,

Sportování venku na čerstvém vzduchu je naprosto něco jiného, než ve fitness centru. Přeci jenom běhání, chození nebo jízda na různých trenažérech sice spálí nějaké ty kalorie, ale přiznejme si, že to většinou není moc zábavné. Kolečkové brusle jsou přesný opak. Užijete si zábavu a vytvarujete postavu v jednom.

Hurá na kolečkách!

Pořízení kolečkových bruslí dnes už není drahou ani komplikovanou záležitostí. Obyčejné inline brusle mají dokonce i v supermarketech a i jedinci, kteří si potrpí na design si přijdou na své. Nové brusle můžete sehnat již od 700 korun, ale pokud chcete jenom vyzkoušet, jestli vás bruslení bude bavit, můžete se poohlédnout po bazarech, kde jsou inline brusle k dostání za několik stovek.

Nezapomeňte na chrániče

U bruslení hrozí pády, které bývají často i nebezpečné a bolestivé. jako prevenci před vážnějšími zraněními je dobré nosit helmu, obzvlášť pokud jste začátečníci. Dalším velmi důležitým chráničem, jsou speciální tvrdé ochranné rukavice na zápěstí, které zabraní zlomeninám. Protože při pádu se automaticky snažíte nastavit ruce a mohlo by dojít k velmi bolestivým poraněním.

Chrániče na kolena a lokty jsou spíše doplňkem, které zabrání, abychom se při pádu příliš neodřeli.

V dnešní době se prodávají celé sady chráničů a jejich ceny nejsou nijak velké.

Kolečkové brusle jsou perfektní na hubnutí
Inline brusle jsou dnes běžně sehnání a koupíte je v každém obchodě se sportovními potřebami

Vhodná asfaltová cesta

Pro jízdu na inline bruslích budete potřebovat hladký povrch. Jezdit se dá na rovné asfaltové cestě s nízkým provozem. Ideální jsou různé cyklostezky, které mají krásný rovný asfaltový povrch a nehrozí vám žádné nebezpečí od aut.

Kolik kalorií spálíte při bruslení?

Za hodinu bruslení spálíte přibližně 650 kalorií, což je srovnatelně nebo i více, než u běhu. Takže brusle jsou nejen zábavným sportem, který můžete provozovat s celou rodinou, ale i výbornou možností, jak zhubnout a vytvarovat svoji postavu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chci koupit reklamu pod tímto článkem za 99 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Zaujalo Tě to? Sdílej s přáteli facebooktwittergoogle_plus