4 tipy pro sestavení zábavného tréninku + tip na fitko v Ostravě

| |

Přemýšlíte, že se vrhnete do pořádného tréninkového režimu, ale bojíte se, že to skončí jako minule neúspěchem? Problém může být kvůli špatně sestavenému tréninkovému plánu, který vás jednoduše začne nudit. Jak si cvičení příjemně osvěžit? Podívejte se na 4 praktické tipy, díky kterým se budete na cvičení pokaždé těšit.

Najděte si pohyb, který vás bude bavit

Základní chybou, kvůli které můžete poměrně rychle skončit se svými velkolepými plány na pravidelné cvičení, může být volba nezábavné pohybové aktivity. Každého baví něco jiného, takže někdo ocení jógu v Ostravě, kdežto další dá přednost spíše klasickému posilování. Nebojte se zkoušet nové druhy cvičení a uvidíte, co vám sedne.

Zábavná hra a cvičení v jednom

Ideální variantou, jak skloubit příjemné s užitečným, je hraní zábavné hry, u které se zároveň zapotíte. Vyzvěte kamaráda, společně navštivte badminton v Ostravě Vítkovicích a si dejte turnaj. Užijete si spoustu zábavy a zároveň si splníte kardio trénink ve svém plánu. Podobně to bude například i při hraní squashe.

Skupinové lekce

Při skupinové lekci máte motivaci nepolevovat nejenom kvůli sobě, ale i všem dalším lidem v místnosti. Vidíte, jak se všichni snaží, a nechcete být tím, kdo jak první vzdá svou snahu o perfektně naplněný trénink. Vyzkoušejte například lekce Heat Ostrava. Dobrou inspirací mohou být lekce na trampolínkách a nejrůznější pilates a posilovací tréninky.

Najděte si své oblíbené fitko

Není nic horšího než chodit do fitka, které nemáte rádi. Důvodů může být celá řada od nevyhovujícího vybavení až po nepříjemný personál na recepci. Pro pozitivní zkušenost vyzkoušejte například fitness Ostrava. Připraven je prostor s cvičebními stroji, volné činky a pestrá nabídka motivujících skupinových lekcí pro zpestření vaší tréninkové rutiny. Fitko Ostrava se pyšní příjemným personálem a přívětivou atmosférou, které vás nabije pokaždé, když půjdete cvičit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chci koupit reklamu pod tímto článkem za 99 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Zaujalo Tě to? Sdílej s přáteli facebooktwittergoogle_plus